CZ EN RU

WhereScape vývojář

UD4D s WhereScape spolupracuje dlouhodobě, je jeho implementačním parnerem i distributorem licencí. Ve firmě cíleně budujeme tuto kompetenci, školíme se, zajímáme se o novinky, ideální implementační scénáře a vytváříme best-practices.

V poslední době jsme získali řadu nových, zajímavých projektů, které jsou spojeny právě WhereScape. Hledáme nové kolegy, pro posílení kompetenčního a realizačního týmu BI projektů s technologií WhereScape.

Náplň práce:

  • vývoj DWH (SQL, ETL nástroje) - integrace nových systému, konsolidace dat a příprava data martů
  • analýza požadavků na integraci, technická specifikace nových DWH řešení

Od kandidátů očekáváme:

  • praxe s vývojem DWH s využitím WhereScape
  • schopnost se rychle učit
  • dobrou znalost SQL
  • uvítáme zkušenost s dalšími technologiemi jako jsou Snowflake, Teradata, Informatica, Snaplogic, MS SQL Server
  • základní znalost některého skriptovacího jazyka

Nabízíme:

  • práci v menších týmech s dobrých projektových zázemím a přátelským kolektivem
  • dlouhodobou alokaci
  • agilní vývojový proces
  • zaučení do prostředí u zákazníků, konkrétních postupů a technologií

Průběh výběrového řízení v naší společnosti

Výběrové řízení má v UD4D několik kroků. Během celého procesu jednáme férově a otevřeně.

Pošlete nám své CV. Ozveme se.

Máte o práci pro nás zájem, ale vaše CV neodpovídá námi vypsaným pozicím? Nevadí.

Pošlete nám CV

01

Nejdříve pečlivě projdeme zaslané životopisy, zhodnotíme dosavadní zkušenosti kandidáta (u studentů třeba i projekty, které realizovali během studia).

02

Následuje krátký telefonický rozhovor, který má za cíl kandidátovi stručně představit firmu, projekty a vyjasnit očekávání na obou stranách.

03

Pokud se očekávání potkají, naplánujeme schůzku s některým z našich projektových vedoucích. Na schůzce se detailně pobavíme o náplni práce a budeme se snažit zmapovat zkušenosti kandidáta na naše otevřené pozice.