CZ EN RU

Posila pro back-office a controlling

Naše firma roste! Máme radost! Více úspěchů, zákazníků, partnerů, super. A také více emailů, papírů, výkazů, smluv, už ne tak super. Hledáme někoho, kdo by nám s tím pomohl.

Náplň práce:

  • evidence firemních dokumentů a účetních podkladů
  • projektový controlling - formální kontrala výkazů práce; sčítání a odčítání, má dáti, dal, nebo právě ještě nedodal
  • pomoc s fakturací
  • správa firemního webu, intranetu, sociálních sítí
  • a další práce všeho druhu - trochu marketing, trochu HR, trochu event management, prostě od všeho trochu

Požadujeme:

  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • přítomnost na pracovišti min. 4 dny v týdnu, 4-6 hodin, zbytek dle dohody - jsme flexibilní
  • čeština plynule slovem i písmem, angličtina pokročilá
  • MS Office
  • pečlivost, samostatnost
  • min. SŠ, ideálně bakalář, nebo student VŠ ekonomického směru

Nabízíme:

  • kompletní zaučení
  • zázemí malé, přátelské firmy
  • pružnou pracovní dobu i částečný home-office
  • možnost nahlédnout do projektového života IT firmy

Průběh výběrového řízení v naší společnosti

Výběrové řízení má v UD4D několik kroků. Během celého procesu jednáme férově a otevřeně.

Pošlete nám své CV. Ozveme se.

Máte o práci pro nás zájem, ale vaše CV neodpovídá námi vypsaným pozicím? Nevadí.

Pošlete nám CV

01

Nejdříve pečlivě projdeme zaslané životopisy, zhodnotíme dosavadní zkušenosti kandidáta (u studentů třeba i projekty, které realizovali během studia).

02

Následuje krátký telefonický rozhovor, který má za cíl kandidátovi stručně představit firmu, projekty a vyjasnit očekávání na obou stranách.

03

Pokud se očekávání potkají, naplánujeme schůzku s některým z našich projektových vedoucích. Na schůzce se detailně pobavíme o náplni práce a budeme se snažit zmapovat zkušenosti kandidáta na naše otevřené pozice.