CZ EN RU

Consulting

Naše poradenství je zaměřené na zvýšení efektivnosti a rychlosti dodávek speciálně v oblasti informačního managementu velkých, i nadnárodních, firem.

UD4D je spousta chytrých hlav a milion nápadů. Přidej se k nám!

V datech Vám dokážeme najít to, co ani netušíte, že byste mohli hledat.

Práce na projektech našich zákazníků je pro nás inspirací a motivací k neustálému zlepšování jak sebe samých, tak našich produktů.

Význam informačního managementu díky nástupu digitálního věku stále roste.

Ne všude je ale správně ukotven.

Poradenské služby, které poskytujeme, pomáhají zavést informační management v podniku a nastavit tak postupy pro kontinuální získávání kvalitních dat.

Zavedení informačního managementu

do každodenní praxe v organizaci z řídících pozic.

Postupy pro zajištění kvalitních dat,

jejich zpracování a uložení tak, aby byla data jednoduše dostupná a informace z nich získané byly srozumitelné pro cílové skupiny i jednotlivce.

Rádi vám a vašemu podniku pomůžeme

Je přirozené a správné, že se podniky vždy primárně zaměřují na svůj předmět podnikání. Zavedení informačního managementu není jednoduchá úloha, ale při správném nastavení a řízení, nemusí být omezen běžný chod firmy a lze minimalizovat nároky na klíčové lidi.

01 Definice strategie informačního managementu nebo BI kompetenčního centra

Poskytujeme zhodnocení klíčových komponent BICC&IM. Definujeme slabé nebo dokonce chybějící oblasti, které jsou potřeba k naplnění očekávání managementu.

02 Přípravou organizační struktury

Detailně rozpracujeme IM&BI organizační strukturu, definujeme potřebné role a procesy. Našim klientům pomáháme s výběrem vhodného modelu pro zajištění zdrojů v každé specifické oblasti.

03 Zlepšením efektivity

V krátké době jsme schopni identifikovat potenciálně slabá místa, která způsobují neefektivitu informačního managementu. Následně navrhujeme řešení pro nápravu s respektem na specifické prostředí klienta, ve kterém se zaměřujeme na IM&BI vývojové procesy, protože právě ty zajišťují kritické informace pro správný výkon podnikání.

Na projektech spolupracujeme s...

Máte zájem o služby IM Consulting? Ozvěte se nám.

Kontaktujte nás

Nevíte si rady se zavedením informačního managementu ve vašem podniku?

Nechte to na nás!

Information Management Consulting

Information Management Consulting

UD4D se významně podílela na přípravě naší strategie v oblasti Information management. Součástí výstupů byl návrh organizace, roadmapa transformačního programu společně s kvantifikací dopadů do TCO.

Dodávky BI řešení

Dodávky BI řešení

UD4D je naším osvědčeným partnerem v oblasti vývoje BI řešení. Úspěšně implementovali řešení pro oblasti financí, marketingu i controllingu od akvizice datových zdrojů, přes integraci do jádra DWH až po výstupní reporty.

Optimalizace BI procesů

Optimalizace BI procesů

UD4D svými zkušenostmi pomohla s nastavením procesů garantujících poskytování BI služeb v rámci mezinárodní finanční skupiny – Service Level Management

Agilní DW vývoj a prototyping

Agilní DW vývoj a prototyping

Během 3 měsíců UD4D vytvořila plně funkční prototyp výpočtu a reportů ziskovosti pro vybranou africkou banku skupiny SG. V rámci projektu UD4D demonstrovala znalost agilních metod vývoje aplikovanou na mezinárodní DWH projekt v rozsáhlé finanční skupině.

Expertní consulting a vývoj s technologií WhereScape

Expertní consulting a vývoj s technologií WhereScape

V r.2019 zahájilo UD4D dlouhodobou spolupráci na projektu nového korporátního datového systému s použitím moderních technologií a metodik. Naše role je zejména v nastavení prostředí a best-practices při vývoji a automatizaci vývoje s použitím WhereScape nástrojů, návrh architektury dle metodiky DataVault a zapojení do standardního vývoje, který ma za úkol dodání velkého množství data-produktů.