CZ EN RU

BI Services

Nové BI řešení umíme vystavět na zelené louce, ale rychle se zorientujeme i ve vašem současném systému.

V datech Vám dokážeme najít to, co ani netušíte, že byste mohli hledat.

Práce na projektech našich zákazníků je pro nás inspirací a motivací k neustálému zlepšování jak sebe samých, tak našich produktů.

UD4D je spousta chytrých hlav a milion nápadů. Přidej se k nám!

V datech Vám dokážeme najít to, co ani netušíte, že byste mohli hledat. Řešení navrhneme tak, aby respektovalo vaše oborové best-practices a plně zodpovědělo businessové potřeby zadavatele.

Prototyp - přístup

Zajišťuje rychlejší dodání prvních výsledků a lepší sladění představ s uživateli.

Dlouhodobě udržitelné řešení

Díky aplikaci osvědčených standardů a postupů vznikají řešení, která dobře souzní s architektonickými koncepty a tím jsou dlouhodobě udržitelná s minimálními náklady na provoz.

Efektivní vývoj a automatizace

Sehrané týmy analytiků a vývojářů zajišťují maximálně efektivní vývoj. Vždy hledáme prostor pro automatizaci vývojových prací.

Na čem můžeme společně pracovat:

Na poli BI jsme si prošli téměř vším. Rádi vás provedeme nejnovějšími trendy i osvědčenými praktikami a pomůžeme vám tak s jeho zavedením.

BI architektura

Je klíčová zejména z pohledu dlouhodobé udržitelnosti. Nejvíce problematické a nákladné bývají reimplementační a migrační projekty kvůli původně špatně zvolené architektuře. Při přípravě návrhů aplikujeme osvědčené postupy a metody, ale zároveň bereme ohledy na specifika daného prostředí.

Datová kvalita

Zajišťujeme vše od zdrojových dat přes integraci, až po přípravu data martů (regulatory reporting, controlling distribuční sítě atd.)

MDM

Master Data Management je pokročilá úloha v informačním managementu. V rámci MDM vám dokážeme pomoci jak s výběrem správných nástrojů, tak s jejich implementací a definicí správných metod.

BI Analytika

Zvládáme pokročilé analytické úlohy, které zpracovávají odborníci z nejrůznějších oborových odvětví - bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací, a dalších.

Vývoj BI řešení

Zajišťujeme vše od zdrojových dat přes integraci, až po přípravu data martů (regulatory reporting, controlling distribuční sítě atd.)

BI reporting

Postaráme se o návrh reportů a dashboardů tak, aby byla výsledná datová vrstva dobře čitelná pro uživatele všech typů.

DWH optimalizace

Neběží váš sklad, jak byste si představovali? Naši technologičtí specialisté vám pomohou s jeho tunningem.

Máte zájem o služby BI Services? Ozvěte se nám.

Kontaktujte nás

Proč na datový sklad s námi?

Svěřte se do rukou odborníků. Rozumíme business potřebám i technickému detailu.

Information Management Consulting

Information Management Consulting

UD4D se významně podílela na přípravě naší strategie v oblasti Information management. Součástí výstupů byl návrh organizace, roadmapa transformačního programu společně s kvantifikací dopadů do TCO.

Dodávky BI řešení

Dodávky BI řešení

UD4D je naším osvědčeným partnerem v oblasti vývoje BI řešení. Úspěšně implementovali řešení pro oblasti financí, marketingu i controllingu od akvizice datových zdrojů, přes integraci do jádra DWH až po výstupní reporty.

Model Maintanance Platform

Model Maintanance Platform

UD4D dodala řešení pro efektivní vývoj a údržbu datových modelů. Řešení podporuje agilní paralelní vývoj v komplexním prostředí skupinového DWH (pro 13 bank v rámci Societe Generale), umožňuje efektivní spolupráci několika vývojových týmů.

Optimalizace BI procesů

Optimalizace BI procesů

UD4D svými zkušenostmi pomohla s nastavením procesů garantujících poskytování BI služeb v rámci mezinárodní finanční skupiny – Service Level Management

Agilní DW vývoj a prototyping

Agilní DW vývoj a prototyping

Během 3 měsíců UD4D vytvořila plně funkční prototyp výpočtu a reportů ziskovosti pro vybranou africkou banku skupiny SG. V rámci projektu UD4D demonstrovala znalost agilních metod vývoje aplikovanou na mezinárodní DWH projekt v rozsáhlé finanční skupině.